Serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji z koncertu kolęd i pastorałek zespołu "CHWILA", który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 7 stycznia w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Wieprzu k. Żywca, po Mszy Św. o godz. 15:00.

Zespół Chwila
tworzy kreatywne połączenie wielu gatunków muzycznych na bazie utworów kolędowych i pastorałek beskidzkich. Wszyscy muzycy pochodzą z Beskidów i współpracują ze sobą od wielu lat, grając w różnych, uznawanych projektach muzycznych. Profesjonalnie i subtelnie opracowany materiał spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem przez słuchaczy podczas koncertów oraz oddaje niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Zespół ma na koncie wydaną płytę CD, której nagrania dokonano w 2015 r. Wszystkie utwory zawarte na krążku są oryginalnie zaaranżowane przez członków zespołu.
W 2017 r. zespół nagrał pastorałkę "Pastuszkowie bracia mili", do której obecnie powstaje teledysk i już wkrótce będzie go można oglądać na oficjalnym kanale YouTube zespołu, a także regionalnych mediach internetowych. 

Tak w ich wykonaniu i aranżacji brzmi "Cicha noc":

W skład zespołu wchodzą:
Karola Prochot - wokal
Konrad Sadlik - wokal, instrumenty perkusyjne
Wojtek Maciejowski - skrzypce
Kuba Waluś - akordeon 
Tymoteusz Tomala - fortepian
Maciej Ormaniec - wokal, kontrabas, gitara basowa

Transmisja rozpocznie się około godziny 16. Okno pojawi się poniżej. Zachęcamy gorąco do słuchania i oglądania.

 

Udostępnij Drukuj E-mail